Menu:

Jací jsou vlastně čeští muži?

Bavíte-li se s kamarádkou o českých mužích nebo čtete-li na internetu o tom, jací vlastně jsou čeští muži, setkáte se s rozporuplnými názory. Některé vyzvedají především negativní stránky českých mužů. Mnohdy je možné slyšet, že se čeští muži neumějí chovat. Spousta českých mužů očekává od své ženy, když se vrátí ze zaměstnání teplou večeři na stole, a přitom je vůbec nezajímá, že i ona se vrátila před malou chvílí z práce. Některé si stěžují také na to, že kdyby svým drahým polovičkám striktně nepřikázaly, že mají také občas umýt nádobí či utřít prach, ani ve snu by je to nenapadlo. I takové muže je možné poznat prostřednictvím seznamky na internetu.

Na druhé straně však stojí ty ženy, které měly při hledání svých partnerů štěstí a nemůžou si je vynachválit. Neboť i taková seznamka z Vás může během krátké chvíle udělat šťastnou ženu. Spousta českých žen obdivuje své partnery v tom, jak skvěle a chutně vaří. Především milující matky svých dětí rády vidí, když se jejich partner věnuje po práci jejich potomků.

Českým tátům nevadí psát se svými dětmi domácí úkoly a připravovat se se svými ratolestmi na zítřejší vyučování do školy. O víkendech a ve volných chvílích se čeští muži rádi věnují svým rodinám a neváhají sem tam vymyslet nějaký výlet či zábavnou akci pro své milé. V případě potřeby čeští muži neváhají a zajdou i sami nakoupit potraviny do supermarketů.

Na českých mužích je obdivuhodný jejich smysl pro humor a potřeba umět zabezpečit finančně svou rodinu. Ve chvílích jejich volna je možné je zahlédnout rovněž na zahrádkách či kutilských dílnách, takže šikovnost a manuální zručnost se jim rozhodně nedá zapřít.  Ideální příležitostí, jak poznat partnera, kterého Vám bude Vaše kamarádka závidět, je seznamka.cz.

27. 07. 2012