Menu:

Kam na dovolenou s cizincem? Přece do ubytování Blansko

Seznámila jste se během pracovní cesty či studijního pobytu v zahraničí s cizincem a nyní byste ho pozvala na dovolenou v České republice? Skvělý typ na několikadenní dovolenou či prodloužený víkend nabízí region okolo moravského města Blansko. Již nyní můžete pro Váš pobyt rezervovat ubytování v hotelu Probe, který disponuje až osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Více informací o hotelu se můžete dočíst na našich webových stránkách www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha.

Ubytování Blansko můžete využít také ke stravování. Tento blanenský hotel nabízí útulné ubytování, jak pro milovníky turistiky, tak rodiny s dětmi i velké skupiny. Pokud si nedovedete představit letní dovolenou bez času stráveného v přírodě a navštěvování kulturních a historických památek, pak byste určitě neměli zapomenout navštívit vstupní bránu Moravského krasu. V hotelu Probe oceníte také přívětivou cenu za ubytování. V hotelu Probe najdete halu pro hraní squashe i méně fyzicky náročných kuželek.

S ubytováním Blansko a okolí budete spokojeni, ať už do Blanska přijedete za turistikou, nebo za cílem projet se zde po okolí na kole. K oblíbeným turistickým cílům patří zejména již zmíněný Moravský kras s dech beroucí krápníkovou výzdobou. Přijedete-li do Moravského krasu za přírodou, určitě si nenechejte ujít návštěvu Punkevní jeskyně s propastí Macocha. Návštěvu tohoto přírodního unikátu Vám zpříjemní projížďka na loďce. Vaše přítele můžete seznámit také s místními technickými památkami. Nedaleko Blanska najdete museum železa v Josefově, větrný mlýn v Rudici či pivovar v Černé Hoře. Procházkou můžete přijít ke zřícenině Nového hradu v Blansku nebo k rozhledně na Veselici.

30. 05. 2017