Menu:

Kam na dovolenou v ČR

Česká republika je bezesporu naprosto jedinečná z hlediska různých výletů a zajímavých míst, která lze navštívit a často lze najít si jak v zimním, tak i v letním období krásné lokality. U nás lákají z horských oblastí asi nejvíce Krkonoše. Situace je dána jednak samotnými místy v Krkonoších a pochopitelně i tou skutečností, že se jedná o nejvyšší pohoří České republiky.

Ideální volbou je kraj, o kterém psal již Karel Václav Rais ve svých Zapadlých vlastencích, tedy západní část Krkonoš. Právě tady leží obec Paseky nad Jizerou, která zaujme hlavně svou polohou, která se v mnohé liší od většiny ryze komerčních velkých středisek. Najít si zde ubytování a užít si tu dovolenou stojí za to, jelikož Paseky nad Jizerou mají jednoznačně co nabídnout. Důležité je ale především příjemné ubytování v této obci. To může bez větších problémů zajistit známý pension Paseky na Jizerou. Jedná se o pension, který se nachází nedaleko samotných sjezdových tratí v areálu Paseky nad Jizerou a ubytovat se zde může celkem 14 osob. Není problém zvolit tento pension i s ohledem na to, že se odtud dá bez problémů dostat v letním i zimním období do různých známých krkonošských středisek.

V zimě na vás čeká v Pasekách nad Jizerou skvělé lyžování na precizně upravených tratích. Zázemí je tu taktéž na vysoké úrovni, jelikož si zde mohou užívat zájemci o lyžování různé náročnosti. Zapomenout nemůžeme ani na přítomnost lyžařské školy a v neposlední řadě ani na půjčovnu a servis lyží a snowboardů. Ostatně více informací prozradí webové stránky http://www.pension-sablatura.cz/, na nichž si mohou potenciální zájemci zjistit podrobnosti o ubytování a aktivitách, které se týkají pobytu v oblasti západních Krkonoš v obci Paseky nad Jizerou. Vše se lze podrobně přečíst a potom se rozhodnout.

08. 01. 2013