Menu:

Nebojte se dovolené s cizincem

Jaro přímo vybízí k cestování, poznávání nových zajímavých míst i reálií. Dovolenou v zahraničí však rozhodně nemusíte prožít pouze s Vaší dobrou kamarádkou.

Splňte si sen o vysněné lásce 

Zavřete na chvíli oči a představte si, že jste se ocitla na prosluněné písečné pláži, vedle Vás se opaluje sympatický milý muž a Vy jste ta nejšťastnější žena pod sluncem, neboť on je Váš přítel. Pravděpodobně si řekne, ach takové štěstí nemůžete mít, jenže to jste na velkém omylu. První krok však k uskutečnění tohoto snu musíte udělat sama. Zapracovat na tom můžete již dnes, aniž byste se musela trmácet v mrazech někam do společnosti. Způsobů, jak se seznámit s milým cizincem může být hned několik. Můžete dát na doporučení Vaší dobré kamarádky, která již několik let žije v zahraničí, nebo vyzkoušet Vaše štěstí na německé verzi Evropské seznamce. Zde totiž čeká na seznámení s Vámi celá řada německy hovořících mužů, kteří pochází z dobře situovaných poměrů. Němečtí, rakouští a švýcarští muži jsou považování za dobré společníky a svým partnerkám by snesli modré z nebe.

Najděte si svou lásku na seznamce 

Šance na úspěšné seznámení s cizincem můžete zvýšit také tím, že si na www.tschechische-traumfrauen.de založíte Váš vlastní profil. Informace, které napíšete do profilu, mohou pomoci německy hovořícím mužům, aby Vás objevili jako první a následně Vás oslovili dříve, než Vy je vůbec zaregistrujete. Profil by měl obsahovat údaje o Vašich zájmech, Vaší postavě, kontaktních údajích i třeba vzdělání. Po pár dnech dopisování a telefonování se můžete domluvit na první schůzce. K ní může posloužit také neutrální místo někde na společné dovolené. Otevřete své srdce muži Vašich snů a prožijte spolu třeba dovolenou někde v horách nebo na prodloužený víkend při poznávání památek některého z německých měst.

22. 02. 2018