Menu:

Přípravy na dovolenou

Právě jste se seznámila s mužem svých snů a chystáte se na první společnou cestu k moři? Uprostřed vašeho pokoje zřejmě stojí obrovský kufr a vy si lámete hlavu s tím, jaké oblečení vzít s sebou. Samozřejmě si přejete být maximálně připravená a mít všeho dostatek, ale co tento pojem vlastně znamená?

V první řadě je třeba zabalit romantické spodní prádlo, kterým uchvátíte každého muže. Kromě prádla nesmí chybět ani saténová noční košilka. Samozřejmostí jsou dobře padnoucí bikini nebo dvojdílné plavky podtrhující vaše přednosti. Na večerní procházky se hodí lehké letní šaty na ramínka nebo dobře kombinovatelná sukně s topy. Jedete-li do luxusního prostředí, nesmíte zapomenout ani na večerní společenské šaty a dámská společenská obuv také nesmí být opomenuta. V žabkách byste zřejmě moc módy neudělala, spíše by se jednalo o faux pas.

Jste-li sportovně založený typ, zabalte si i přilnavé kraťasy a trička na ramínka vhodné pro sport. Přihoďte i mikinu pro případ, že by se ochladilo. Sportovní oblečení se v kufru nikdy neztratí a uvidíte, že se vám při procházkách bude hodit. Chybět by neměly ani letní páskové boty, žabky nebo tenisky.

Žabky jsou ideální obuví pro chůzi k bazénu, na večeři nebo pro večerní procházku při západu slunce. Vždy si je jednoduše můžete u moře sundat a kráčet pouze po písčité pláži. Letní boty se v podstatě prodávají celoročně. Buď se jedná o výprodej kolekce nebo o nově příchozí boty, na internetových stránkách obchodů s botami však určitě na nějaký pár bot narazíte. Pokud jste tedy zjistila, že vám právě tento doplněk chybí, podívejte se například na http://www.stroll-obuv.cz/damska-obuv/ a vybírejte boty na těchto stránkách. Objednávka a doprava je rychlá, nemusíte se tedy bát, že odcestujete bez bot. S výše uvedeným vybavením budete plně připravená na cestu, ze které se již teď můžete těšit.

29. 01. 2013