Menu:

Skončený vztah nebo nový začátek?

Končící vztah není nikdy příjemnou událostí, o to hůře, pokud k němu dochází v období, kdy se všichni ladí tak nějak romanticky, Ano řeč je o předvánočním období, ale láska, respektive city si nevybírají. Možná právě proto, že Vánoce jsou většinou láskyplným obdobím, nechceme tento čas trávit s někým, ke komu už nás nepojí takové city jako dříve.

Nové začátky

Pro toho, kdo vztah končí může být toto rozhodnutí možná i vysvobozením, ale pro toho, kdo nečeká, že by mohlo k rozchodu dojít je to nepříjemné překvapení. Jste-li na této druhé pozici a přemýšlíte, jak se s nastalou situací vyrovnat, nevěště hlavu. Nikde není napsáno, že i na konci roku budete sami. Možná se vám to teď zdá neuvěřitelné, ale mnohdy musí jeden vztah skončit, aby nový mohl začít a všechno má svůj důvod. Třeba minulý vztah musel skončit, aby vám otevřel cestu někam dál. Jestli nechcete jen tak nečinně sedět a čekat, můžete jít novému vztahu vstříc.

Jak se seznámit s cizincem

Seznámení může proběhnout různými způsoby, pokud se vám nechce chodit nikam do společnosti, můžete se zkusit seznámit s pohodlí domova a to dokonce i s cizincem. Už dávno neplatí, že vztah s cizincem je možné navázat jen během dovolené. Využít můžete služby některé z internetových seznamek. Pokud vás láká právě seznámení s cizincem, pak by pro vás mohla být velmi zajímavým řešením nabídka na stránkách www.evropska-seznamka.cz/prihlaseni/, Tato seznamka nezprostředkovává náhodné seznámení, jednotlivé profily je nutné zaregistrovat, čímž se zvyšuje jejich důvěryhodnost. Přesto však nikdy nezapomínejte na to, že pořád se jedná pouze o internetovou seznamku, která vám nikdy nedokáže nahradit reálné setkání. Seznamka štěstí může dopomoct, ale o tom, jak váš nový vztah dopadne si stejně musíte rozhodnout sami až při osobním setkání. A třeba už další Vánoce budete slavit nejen s novým partnerem, ale také v zahraničí. 

27. 11. 2017